news-img

Publicēšanas datums: 08.05.2020.

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define

Cīņa ar liekajiem centimetriem šķiet bezgalība, un ir svarīgi saprast, kas tieši mums traucē saglabāt pievilcīgas auguma aprises. Atbilde slēpjas tauku šūnās - to daudzums mūsu ķermenī dzīves laikā nemainās. Mainīgais faktors ir tauku šūnu izmērs, kas dažādu iemeslu dēļ mēdz vairākkārtīgi palielināties. Veselīgs dzīvesveids, pareizs uzturs un fiziskās aktivitātes palīdz šūnu izmēru kontrolēt, tomēr neļauj no tām pilnībā atbrīvoties. Turklāt ne vienmēr pašu spēkiem izdodas samazināt tieši tās problēmzonas, kurās tauku uzkrājums rada vislielāko diskomfortu. Šādos gadījumos saudzējoša, bet efektīva alternatīva liposakcijai (tauku šūnu atsūkšanai) ir neinvazīva tauku šūnu iznīcināšana ar aukstuma iedarbību – kriolipolīze.

AUKSTUMA SPĒKS PRET LIEKAJIEM TAUKIEM
Kriolipolīzes darbības pamatā ir iedarbība uz tauku šūnām ar zemām temperatūrām. Sasaldētās taukšūnas tiek iznīcinātas un sadalās. Vielmaiņas procesi sašķeltos taukus pārstrādā, bet atmirušās šūnas tiek dabīgi izvadītas no organisma. Rezultāts ir lokāls neķirurģisks tauku apjoma samazinājums, bez ietekmes uz citiem audiem.

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'' Estētiskās medicīnas nodaļas jaunākais papildinājums ir kriolipolīze ar jauno Cooltech Define (ražotājs Cocoon Medical) iekārtu, kas ļauj droši un efektīvi samazināt lieko tauku depozītu par 20% - 45% dažu sesiju laikā. Salīdzinot ar citviet izmantoto iepriekšējās paaudzes Cooltech iekārtas modeli, procedūra ar Cooltech Define ir efektīvāka, saudzējošāka un, pateicoties lielākam manipulu skaitam, ļauj vienas procedūras laikā apstrādāt vairākas problēmzonas.

KRIOLIPOLĪZI IESPĒJAMS VEIKT ŠĀDĀS ĶERMEŅA ZONĀS:
-
vēders;
- sāni (tā sauktie ''mīlas rokturīši'');
- sēža;
- galifē zona;
- mugura (piemēram, tauku krokas krūštura rajonā);
- dubultzods;
- rokas (tauku uzkrājums virs tricepsa);
- padušu zona.

Procedūru ar Coolteck Define vienlaicīgi iespējams veikt vairākām zonām, piemēram, rokām un mugurai, vēderam un kāju iekšpusei.

PROCEDŪRAS NORISE:

  • Procedūras sākumā speciālists atzīmē zonas, kurām tiks veikta kriolipolīze, izvēlas un pielāgo atbilstošos uzgaļu aplikatorus.
  • Uz apstrādājamās problēmzonas tiek uzlikts speciāls gela spilvens, kurš pasargā audus no apsaldējuma.
  • Cooltech Define darbojas, izmantojot konkrētajai ķermeņa zonai pielāgojamus dzesēšanas uzgaļus: izmantojot vakuumu, tauku kroka tiek iesūkta un fiksēta dzesēšanas uzgalī.
  • Uzgalis tiek pakāpeniski atdzesēts līdz optimālajai iedarbības temperatūrai -100C. Procedūra ilgst 70 minūtes. Sagatavošanās laiks pirms procedūras ir 15-30 minūtes. Aukstumu klients jūt tikai pirmajās procedūras minūtēs – kamēr norit atdzesēšanas stadija.
  • Procedūras beigās izvēlētajai zonai tiek veikta limfodrenāžas masāža.
  • Pēc procedūras klients var turpināt ikdienas gaitas.

! Ārsta konsultācija pirms kriolipolīzes ir obligāta. Konsultācijas laikā tiek izvērtēts klienta veselības stāvoklis un atbilstība procedūras veikšanai. Ja kriolipolīze nebūs piemērota, speciālists ieteiks citus ķermeņa skulpturēšanas risinājumus. Klienta reakcija un procedūras rezultāti tiek rūpīgi uzraudzīti, veicot atkārtotas vizītes pie uzraugošā speciālista.

PROCEDŪRU NEDRĪKST VEIKT:
x
grūtniecības un krūts barošanas laikā;
x aukstuma nepanesamības, un aukstuma alerģijas gadījumos;
x ādas veselības problēmu (dermatīts, ekzēma, psoriāze u.c.) gadījumos;
x ja iedarbības zonā ir vaļējas brūces, iekaisums, hematomas;
x tiek lietoti asins sarecēšanas medikamenti;
x ir kardiostimulators;
x neapmierinošs vispārējais veselības stāvoklis.

Kursa ilgums
Rezultātu sasniegšanai, atkarībā no izvēlētās zonas un organisma individuālās reakcijas, nepieciešamas 1-3 sesijas (vienai zonai) ar 6-8 nedēļu intervālu. Pirmie rezultāti ir novērojami jau 15 dienas pēc procedūras veikšanas, bet rezultātu pilnvērtīgi iespējams novērtēt pēc 3-4 mēnešiem.

PIESAKIETIES PROCEDŪRAI:
''Veselības centrs 4'' filiālē ''Anti-Aging Institute''
Baznīcas iela 18, Rīga
Tālr.: +371 25418181; +371 67847718
E-pasts: info@antiaging.lv

Saistītas ziņas

news-img
08.04.2021.

Atklāts ''Magnētiskās rezonanses centrs'' Daugavpilī

news-img
01.04.2021.

Katrs vakcinētais var glābt līdzcilvēka dzīvību! ''Veselības centrs 4'' iesaistās plaša mēroga vakcinācijā

news-img
15.03.2021.

AKTUĀLI! Sieviete un viņas intīmā veselība

news-img
01.04.2021.

JAUNUMS! Fototerapija sausās acs sindroma ārstēšanai

news-img
27.01.2021.

JAUNUMS! Matu pārstādīšana - efektīvi un droši

news-img
06.04.2021.

Kā novērst maksts sausumu?

news-img
31.03.2021.

Uzlabo savu sievišķīgumu

news-img
29.03.2021.

Cik bieži ir jādodas pie ginekologa uz vizīti?

news-img
29.03.2021.

Āda pavasarī

news-img
25.03.2021.

Kā noturēt matus

Visas ziņas