Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 03.12.2021.

Jaunums! ''Vivid E95 Ultra Edition'' nodrošina premium kvalitātes sirds un asinsvadu izmeklējumus filiālē ''Diaganostikas centrs''

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' ārstu rīcībā tagad ir ''General Electric'' jaunākā premium klases ultrasonogrāfijas sistēma ''Vivid E95 Ultra Edition'', kas dod iespēju vēl precīzāk un delatizētāk veikt izmeklējumus ehokardiogrāfijā - sirds un lielo asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņu jeb sirds ultrasonogrāfija.

Iekārtas sniegtās priekšrocības:

  • īpaši sirds un asinsvadu izmeklējumiem izstrādāta sistēma;
  • mākslīgā intelekta risinājums precīzas un plūstošas izmeklējuma gaitas un datu apstrādes nodrošināšanai;
  • uzlabota izšķirtspēja visos līmeņos - no 2D līdz 4D;
  • optimizēts ātrums 4D izmeklējumiem;
  • plašs attēlveidošanas iestatījumu klāsts;
  • automatizēta parametru pielāgošanas funkcija maksimālai precizitātei.

Pateicoties automātiskajai izmeklējuma iestatījumu pielāgošanai atbilstoši konkrētai zonai, dziļumam un citiem parametriem, diagnostika noris vēl nebijušā kvalitātē un izšķirtspējā.

Ehokardiogrāfija ir indicēta visiem pacientiem ar aizdomām par iespējamu kardioloģisku patoloģiju.

Lai veiktu ehokardiogrāfiju, nepieciešamas speciālas ultraskaņas iekārtas – ehokardiogrāfi ar atbilstošu programmnodrošinājumu un atbilstošām sektorālām zondēm. Veicot ehokardiogrāfiju, iespējams novērtēt sirds un lielo asinsvadu anatomiju, morfoloģiju, sirds dobumu izmērus un tilpumus, sirds sieniņu biezumu, kontraktilitāti, kreisā kambara sistolisko un diastolisko funkciju, kreisā kambara masu, labā kambara funkciju, sirds vārstuļu morfoloģiju un funkciju, ka arī perikardu.

''Vivid E95 Ultra Edition'' ir premium līmeņa ultrasonogrāfijas iekārta ar izcilu 2D un 4D attēlu kvalitāti - jaunākais medicīnas tehnoloģiju ražotāja ''General Electric'' sasniegums ar mākslīgā intelekta atbalstu, integrētu uzlabotu attēlu apstrādes sistēmu cSound un jauno XDclear Matrix zondi ar 4D TEE apjoma opciju un uzlabotām 4D izmeklējumu iespējām. Iekārta izcilu attēlu kvalitāti nodrošina arī klientiem ar lielu ķermeņa masas indeksu un atsevišķām plaušu slimībām (HOPS, emfizēma), kas citkārt liedz tik precīzi noteikt izmaiņas sirdī un asinsvados.

''Diagnostikas centrs'' ehokardiogrāfijas speciālists, kardiologs Dr. Med. Artjoms Kaļiņins uzsver, ka ''Vivid E95'' iekārta ir īpaši izstrādāta sirds un asinsvadu izmeklējumiem – visi procesi, programmatūra un datu apstrāde ir specifiski pielāgoti tieši šīs organisma sistēmas diagnostikai. Līdz ar to izmeklējumu rezultāti un uz tiem balstītā ārstēšana ir maksimāli precīzi. Atšķirībā no iepriekšējiem modeļiem, ''Vivid E95'' apvieno specifiski sirds un asinsvadu izmeklējumiem pielāgotu sistēmu un mākslīgā intelekta risinājumus automātiskai izmeklējuma gaitas pielāgošanai. Šāda tehnoloģiju sintēze speciālistam ļauj paātrināt izmeklējuma procesu un novērtēt situāciju, precīzi interpretēt iegūtos datus, kā arī pievērst nedalītu uzmanību pacientam un smalkākajām izmeklējuma detaļām.

Vivid E95 Ultra Edition

Vivid E95 Ultra Edition 1

''Diagnostikas iekārtām ir izšķiroša loma pacienta veselības glābšanā. Izmeklējumi ar ''Vivid E95'' pilnībā atbilst pasaules labāko klīniku līmenim. Mēs strādājam ar vienu no labākajām USG iekārtām pasaulē.''/Dr. Med. A.Kaļiņins/

Iekārtas prezentācija aplūkojama šeit >>

''Veselības centrs 4'' medicīnas tehnoloģijas – vienmēr soli priekšā!
''Veselības centrs 4'' nepārtraukti seko līdzi inovācijām medicīnas tehnoloģiju jomā, ik pēc diviem gadiem nomainot iepriekšējo paaudžu ultrasonogrāfijas iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām. Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, piedāvājām mūsu klientiem visprecīzākās diagnostikas iespējas, bet ārstiem labākās iespējas noteikt precīzākās diagnozes.Izmeklējumus ''Veselības centrs 4'', tā filiālēs un uzņēmumos veic augsti kvalificēti ārsti, vienmēr apgūstot jaunākās medicīnas tehnoloģijas un metodes.

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet: Tālr: 67144031, 29296313, rakstiet uz e-pastu: [email protected] vai izmantojiet elektronisko pierakstu >>

Saistītas ziņas

news-img
06.06.2023.

LORs bērniem un pieaugušajiem: pieejami valsts apmaksāti pakalpojumi

news-img
31.05.2023.

Laikam ir nozīme: pārbaudi krūšu veselību!

news-img
30.05.2023.

''Veselības centrs 4'' Mārupē piedāvā – ārsts māju tuvumā!

news-img
22.05.2023.

Pieejami valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi

news-img
22.05.2023.

Maijs – melanomas piesardzības mēnesis: pārbaudi dzimumzīmes!

news-img
17.05.2023.

Mamogrāfija: neaizstājams krūšu izmeklējums

news-img
15.05.2023.

Pasargā sevi no ādas vēža!

news-img
28.04.2023.

Masāžas dziedinošais spēks!

news-img
24.04.2023.

Skolēna atbrīvojums no eksāmena – nepieciešamība un izvairīšanās

news-img
21.04.2023.

Magnētiskā rezonanse Saldū – vērtīgais izmeklējums vēl pieejamāks

Visas ziņas