news-img

Publicēšanas datums: 08.05.2020.

Kāpēc visas krioliopolīzes procedūras NAV vienādas!

Tuvojoties pludmales sezonai, arvien aktuālāks kļūst liekā tauku uzkrājuma samazināšanas jautājums. Liposakcija nav vienīgais veids kā atbrīvoties no īpaši ''spītīga'' tauku depozīta konkrētā ķermeņa zonā. Tauku šūnas iespējams neatgriezeniski iznīcināt, uz tām iedarbojoties ārēji. Viena no jaunākajām šāda veida metodēm ir kriolipolīze – neinvazīva procedūra, kuras laikā aukstuma ietekmē tiek šķeltas tauku šūnas, neietekmējot pārējos audus. Iznīcinātās šūnas pakāpeniski tiek izvadītas no organisma dabīgā vielmaiņas procesā un vairs nekad neatjaunojas.

Lai arī kriolipolīzes procedūras sniedzēju skaits Latvijā joprojām ir neliels, izvēle tomēr spēj mulsināt.

Viens no faktoriem, kuru ņemt vērā, izvēloties starp līdzīgajiem, ir procedūrā izmantoto iekārtu modelis – cik novecojis vai jauns tas ir. Estētisko procedūru sniedzēji ir ieinteresēti pierādīt savu konkurētspēju un neslēpj tehnoloģiju un metožu izstrādātājus un aprakstus.

kriolipolīze ar Cooltech Define kriolipolīze ar Cooltech Define

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Anti-Aging Institute'' estētiskās medicīnas iekārtu arsenālu ir papildinājusi ražotāja Cocoon Medical jaunākās paaudzes kriolipolīzes iekārta Cooltech Define. Tieši šī ražotāja iekārtas visbiežāk tiek izmantotas Latvijas tirgū, un tieši tādēļ klientam ir vieglāk objektīvi izvērtēt un izvēlēties kvalitatīvāko pakalpojuma sniedzēju.

FAKTI PAR REKLĀMU
2019. gādā pētnieciskajā literatūrā publicētais pētījums1 salīdzina Cocoon Medical izstrādātās kriolipolīzes iekārtas jaunāko (Cooltech Define) un iepriekšējās paaudzes (Cooltech) modeli.

Pētījumā tika simulēta standarta 70 minūšu kriolipolīzes procedūra, salīdzinot Cooltech un Cooltech Define ietekmi uz iedarbības zonas apjomu, optimālās iedarbības temperatūras sasniegšanas ātrumu, aukstuma izplatības vienmērīgumu un ietekmēto tauku šūnu daudzumu.

Procedūras atslēgas elements ir iekārtu dzesējošie vakuuma aplikatori, kuri abos modeļos atšķiras. Pateicoties uzlabotajai aplikatoru uzbūvei un darbībai, Cooltech Define iekārta pārspēj Cooltech modeli. Atšķirībā no iepriekšējā modeļa, visa Cooltech Define aplikatora aktīvā virsma ir dzesējoša. Tas palielina procedūras iedarbības laukumu un nodrošina vienmērīgu aukstuma izplatību konkrētajā zonā. Šie faktori rada ievērojamu atšķirību gan iznīcināto tauku šūnu daudzuma, gan aukstuma vienmērīgas izplatības ziņā.

Procedūra, izmantojot Cooltech Define modeli ir arī patīkamāka – pateicoties lielākam atdzišanas ātrumam, tiek ievērojami samazināts klienta diskomforts (aukstums ir jūtams vien dažas minūtes procedūras sākumā).

Cooltech Define iekārta ir funkcionālāka par savu priekšgājēju – ražojās ir palielinājis izmantojamo aplikatoru skaitu un veidus, ļaujot pielāgot to izvietojumu un izmērus katra klienta vajadzībām.

LABĀKS PAR LABĀKO!
Kriolipolīzes procedūra šobrīd ir vien no efektīvākajām neinvazīvajām tauku šūnu likvidēšanas metodēm. Tomēr procedūras efektivitāti ietekmē izmantotās tehnoloģijas. Šajā gadījumā ''JAUNĀKAIS'' noteikti nozīmē arī ''LABĀKAIS''. ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Anti-Aging Institute'' pieejamā Cooltech Define kriolipolīzes iekārta ir efektīvāka visos kontroles parametros: aplikatori sasniedz iedarbības temperatūru īsākā laikā, iedarbība uz tauku slāni ir vienmērīgāka, lipolizēto tauku šūnu skaits ir procentuāli augstāks, nekā izmantojot iepriekšējo Cooltech modeli.

Aicinām klientus rūpīgi izvērtēt piedāvāto ķermeņa estētikas procedūru aspektus un izvēlēties efektīvāko, saudzējošāko un mūsdienīgāko risinājumu ar ''Veselības centrs 4'' filiāli ''Anti-Aging Institute''.

Atsauce: ''Eurasian Journal of Medical Investigation'' 019;3(2):85–94

Iznīcini spītīgākos taukus - kriolipolīze ar Cooltech Define! 

PIESAKIETIES PROCEDŪRAI:
''Anti-Aging Institute''
Baznīcas iela 18, Rīga
Tālr.: +371 25418181; +371 67847718
E-pasts: [email protected]

Saistītas ziņas

news-img
15.05.2024.

Rūpes par bērnu attīstību, fizisko un psihoemocionālo veselību

news-img
14.05.2024.

Konference ''Sāpju multiprofesionāla ārstēšana'' - vērtīga informācija ārstiem

news-img
03.05.2024.

''Veselības centrs 4'' ārstes saņem Ministru kabineta un Veselības ministrijas Atzinības rakstus

news-img
16.04.2024.

Gatavošanās dzemdībām- ceļš uz pozitīvu dzemdību pieredzi

news-img
24.04.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds saņem LDDK atzinību!

news-img
03.04.2024.

''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

news-img
26.03.2024.

Mākslas terapija bērniem un pusaudžiem

news-img
04.03.2024.

Pasargā sevi no ērču encefalīta!

news-img
05.03.2024.

Domāt un rūpēties par veselību preventīvi ilgtermiņā ir izdevīgāk

news-img
20.02.2024.

Vērtīgs ieguvums ''Jelgavas pilsētas slimnīcai'' - jauna magnētiskās rezonanses iekārta ar unikāliem mākslīgā intelekta risinājumiem!

Visas ziņas