news-img

Publicēšanas datums: 29.12.2022.

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras sievietēm: jautājumi un atbildes

MonaLisa Touch® ir vulvovagināla  atjaunināšanas procedūra ar frakcionētu CO2 lāzeru, kas sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. MonaLisa Touch® mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ārsti aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

Jautājumi un atbildes par MonaLisa Touch® lāzerprocedūrām:

 - Kādi ir MonaLisa Touch® procedūras sniegtie ieguvumi?

MonaLisa Touch® nodrošina funkcionālu maksts atjaunošanu (maksts atjaunošana ar lāzeru), kas palīdz mazināt ar maksts atrofiju saistītus simptomus - tā ir bieži sastopama problēma sievietēm menopauzes laikā, pirms menopauzes un pēc tās. Procedūra iedarbojas uz faktoriem, kas rada gļotādas sausumu, trauslumu un elastības zudumu, tāpēc palīdz mazināt niezi, kairinājumu un sāpes, kas īpaši akcentējas dzimumakta laikā. Lāzerprocedūra ir ideāla metode, lai stimulētu kolagēna, kas atrodas maksts sieniņās, veidošanos, mitrinot ādu un funkcionāli atjaunojot audus. Tā labvēlīgā ietekme var uzlabot sievietes pašapziņu un seksuālo baudu.

 - Vai MonaLisa Touch® ir sāpīga procedūra?
Nē, parasti anestēzija nav nepieciešama. Procedūras laikā sajūtama viegla vibrācija. Ja procedūras laikā jūtamas sāpes, lāzera jauda tiek samazināta.

 - Kurām sievietēm MonaLisa Touch® lāzerprocedūra ir piemērotākā?
Jebkurai sievietei, kura vēlas novērst vai ārstēt estrogēna samazināšanās izraisītus simptomus makstī (menopauzes laikā, pēc dzemdībām, pēc vēža ārstēšanas vai pēc ēšanas traucējumiem, piemēram, anoreksijas). Izplatītākie simptomi ir maksts sausums, atslābums, dedzināšana, sāpes dzimumakta laikā un viegla urīna nesaturēšana. MonaLisa Touch® ir ideāls līdzeklis visām, kuras meklē mazāk invazīvu procedūru, salīdzinot ar tradicionālo ķirurģiju vai farmaceitisko ārstēšanu. Atcerieties, ka tikai ārsts var jums sniegt  vislabākos ieteikumus par MonaLisa Touch® iespējām un veidu, kā sasniegt vislabākos rezultātus.

 - Kādi rezultāti gaidāmi pēc MonaLisa Touch® procedūras?
Lielākā daļa pacientu ziņo par sausuma un dedzinošās sajūtas, sāpju dzimumakta laikā un urīna nesaturēšanas simptomu mazināšanos, kas pakāpeniski veicina arī dzīves kvalitātes uzlabošanos. Šie rezultāti ir iespējami, jo tiek stimulēta gļotāda, kas reģenerējas un atjaunojas.

- Vai MonaLisa Touch® pielietojama arī maksts atslābuma novēršanai?
Terminu ''maksts atslābums'' lieto gadījumos, kad maksts diametrs ir palielinājies. To bieži vien izraisa dabiski un vienlaikus traumatiski notikumi, piemēram, dzemdības vai dabiskā novecošanās procesa izraisīts audu atslābums. Šajos gadījumos ir būtiski izvērtēt cēloņus un maksts stāvokli, lai izslēgtu noslīdējumu vai muskuļu iesaisti. CO2 frakcionālais lāzers ļauj ārstēt gadījumus, kad ''maksts atslābumu'' izraisa muskuļu tonusa zudums.

- Vai pastāv riski MonaLisa Touch® procedūras veikšanai?
Ir daži minimāli riski. Procedūru veic ambulatori vai dienas stacionārā. Lielākā daļa sieviešu ziņo par īslaicīgiem blakus efektiem, vieglu apsārtumu vai pietūkumu: nelielu diskomfortu, kas parasti ātri izzūd.

- Cik MonaLisa Touch® procedūras nepieciešamas vēlamā rezultāta sasniegšanai?
Tas ir atkarīgs no simptomu smaguma. Parasti iesaka vienu līdz trim procedūrām ar 40 līdz 60 dienu starplaiku un uzturošo procedūru reizi gadā. Jebkurā gadījumā ginekologs pēc rūpīgas izvērtēšanas noteiks un rekomendēs jums piemērotāko ārstēšanas plānu.

- Kā norit atlabšanas process pēc MonaLisa Touch® procedūras?
Lielākā daļa sieviešu ziņo par nelielu lokālu diskomfortu pēc lāzera procedūras un pirmajās dažās dienās pēc ārstēšanas. Daudzas norāda, ka parastajā ikdienas ritmā atgriežas pēc vienas līdz trim dienām. Atveseļošanās periodā ieteicams izvairīties no smagumu celšanas vai dažām citām aktivitātēm, piemēram, karstas vannas vai fiziskām aktivitātēm. Ārsts sniegs jums konkrētus norādījumus, lai atveseļotos iespējami ātrāk.

- Cik ilgs būs MonaLisa Touch® procedūras sniegtais efekts?
Rezultāti būs manāmi uzreiz, pat pēc pirmās procedūras un uzlabosies turpmāko mēnešu laikā. Aktivizētais reģenerācijas process ilgs no 40 līdz 60 dienām, pēc šī laika perioda ieteicams procedūru atkārtot.

- Vai pastāv kādas kontrindikācijas MonaLisa Touch® procedūras veikšanai?
MonaLisa Touch® lietošanas ierobežojumi var būt saistīti ar nopietnām vietējas vai sistēmiskas izcelsmes slimībām. Kopumā no šīs procedūras labumu var gūt visas sievietes, kuras cieš no maksts problēmām, piemēram, sausuma, atslābuma, dedzināšanas un niezes, tomēr ārsts noteiks, vai procedūra ir jums piemērota.

- Cik drīz pēc MonaLisa Touch® procedūras varu atsākt seksuālo aktivitāti?
Parasti pirms seksuālās aktivitātes atsākšanas iesakām nogaidīt trīs līdz četras dienas. Jebkurā gadījumā ārsts sniegs jums konkrētākas vadlīnijas par procedūras rezultātu.

- Pastāv dažādas maksts terapijas, ko veic ar lāzeru. Kā atpazīt, ka tiek veikta oriģinālā MonaLisa Touch® lāzrerterapija?
MonaLisa Touch® procedūru veic ar lāzera sistēmu SmartXide2, ko izstrādājusi un ražojusi DEKA ar ekskluzīvām tehniskām īpašībām, padarot procedūru efektīvu un absolūti drošu. Jautājiet ārstam par oriģinālo lāzeriekārtu!

Noskaties raidījumu par labākajiem risinājumiem sievietes intīmās dzīves uzlabošanai!

Uzzini vairāk un piesakies:
''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa
Barona iela 117, Rīga
T.: 67847109, 67847100

Saistītas ziņas

news-img
28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
16.04.2024.

Gatavošanās dzemdībām- ceļš uz pozitīvu dzemdību pieredzi

news-img
20.02.2024.

Vērtīgs ieguvums ''Jelgavas pilsētas slimnīcai'' - jauna magnētiskās rezonanses iekārta ar unikāliem mākslīgā intelekta risinājumiem!

news-img
09.02.2024.

Ārstē sāpes ar aukstumu: krioablācija

news-img
02.02.2024.

Triecienviļņu terapija sāpju ārstēšanai

news-img
16.01.2024.

''Lutronic'' LaseMD Ultra™ - šobrīd vismodernākais tūlija lāzers pasaulē jau pieejams ''Veselības centrs 4'' klientiem

news-img
07.11.2023.

Jaunākās paaudzes digitālā rentgena iekārta ''Riviera SPV AT''

news-img
04.09.2023.

Jaunā podometrijas iekārta ''Materialise Phits Suite'' palīdz uzlabot dzīves kvalitāti daudziem pacientiem

news-img
29.08.2023.

''Aplio i800 Prism Edition'' ultrasonogrāfijas (USG) iekārta – ātrai un detalizētai diagnostikai

Visas ziņas