news-img

Publicēšanas datums: 29.12.2022.

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras sievietēm

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. Vulvovaginālā  atjaunināšanas procedūra ar frakcionētu CO2 lāzeru ar patentētu nosaukumu MonaLisa Touch® mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ārsti aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

MonaLisa Touch® procedūras piemērotas:

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras noris ātri, nesāpīgi, bez anestēzijas, bez blaknēm, tām nav vecuma ierobežojuma.

MonaLisa Touch® procedūra - vulvovagināla atjaunināšana ar frakcionētu CO2 lāzeru

Katras sievietes dzīvē pienāk laiks saskarties ar problēmām, kas saistītas ar reproduktīvas sistēmas dabisku novecošanas procesu - atrofisku vulvovaginītu (maksts gļotādas sausums, dedzināšana), dispareūniju (sāpīgu dzimumaktu) un stresa jeb slodzes urīna nesaturēšanu. Negatīvi fiziskie un imunoloģiskie faktori, estrogēnu deficīts premenopauzē un menopauzē, epiziotomijas rētas un dzemdību traumas paātrina pieaugošu maksts gļotādas atrofiju. Maksts sienas kļūst plānākas, mazāk elastīgas un mazāk izturīgas pret traumām. Šīs izmaiņas visbiežāk ir par iemeslu simptomiem, kas īpaši satrauc sievietes, jo nozīmīgi ietekmē sievietes normālu seksuālo aktivitāti. Rezultatā seksuālā uzbudinājuma laikā sieviete var just nepietiekamu maksts sienas tonusu, samazinātu tonusu ārējos dzimumorgānos, samazinātu jutību savos dzimumorganos un samazinātu partnera jutību. Visas šīs izmaiņas kopā ietekmē sievietes dzimumdzīves kvalitāti, apmierinātību ar to, kas savukārt ietekmē arī attiecības ar partneri.

MonaLisa Touch® procedūras ietekmē pieaug maksts tonuss, uzlabojas audu trofika un atjaunojas kolagēna šķiedras, tas savukārt uzlabo sievietes ārējo dzimumorgānu izskatu un atjauno maksts audus un muskuļu tonusu, samazina slodzes urīna nesaturēšanas simptomus, kas pozitīvi ietekmē gan sievietes labsajūtu, gan apmierinātību ar intīmo dzīvi.

MonaLisa Touch® indikācijas: maksts normāla apjoma, funkciju un arhitektonikas atjaunošana, maksts gļotādas atrofijas koriģēšana premenopauzē un menopauzē, dispareūnijas mazināšana, sievietēm pēc krūts vēža terapijas jebkurā vecumā, sausuma novēršanai, dedzināšanas sajūtas makstī un cistīta parādību likvidēšanai, urīna nesaturēšanas simptomu koriģēšana, stresa urīna nesaturēšanas likvidēšana un profilakse.

MonaLisa Touch® lietošanas priekšrocības: tā ir mazinvazīva procedūra, ārstēšana notiek bez anestēzijas, audu griezieniem, asiņošanas vai šūvēm, nav jālieto nekādi medikamenti (antibiotikas, atsāpinošie preparāti u.c.). Procedūra ir alternatīva hormonaizvietojošai terapijai. Uzreiz pēc procedūras sieviete var atgriezties pie ikdienas darbiem un aktivitātēm, bet dzimumdzīvi var atsākt jau 48 st. pēc procedūras.

Kā jebkurai medicīniskai procedūrai, arī MonaLisa Touch® ir kontrindikācijas: akūti maksts iekaisumi (pirms procedūras tie ir jāizārstē), autoimūnas slimības, akūtas vīrusu vai infekciju slimības, akūtas vai hroniskas ādas slimības, onkoloģiskas slimības, asins slimības, t.sk. traucēta asins recēšanas funkcija, smagas alerģijas, anafilaktiskais šoks anamnēzē, citas hiperjutīguma izpausmes, grūtniecība, bērna barošana ar krūti (nav ieteicams ātrāk kā 6 mēnešus pēc dzemdībām).

MonaLisa Touch® procedūra ilgst ne vairāk par 5 minūtēm, ārstēšanas kursa ilgums - 2 līdz 4 procedūras ar 35 - 45 dienu intervālu starp tām. Stabils efekts saglabājās līdz 1.5 gadam.

Šeit ir pieejama papildu informācija par MonaLisa Touch® procedūru.
Šeit ir pieejama papildu informācija par estētisko ginekoloģiju.

Uzzini vairāk un piesakies:
''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa
Barona iela 117, Rīga
T.: 67847109, 67847100

Saistītas ziņas

news-img
06.06.2023.

LORs bērniem un pieaugušajiem: pieejami valsts apmaksāti pakalpojumi

news-img
31.05.2023.

Laikam ir nozīme: pārbaudi krūšu veselību!

news-img
22.05.2023.

Pieejami valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi

news-img
22.05.2023.

Maijs – melanomas piesardzības mēnesis: pārbaudi dzimumzīmes!

news-img
17.05.2023.

Mamogrāfija: neaizstājams krūšu izmeklējums

news-img
15.05.2023.

Pasargā sevi no ādas vēža!

news-img
28.04.2023.

Masāžas dziedinošais spēks!

news-img
24.04.2023.

Skolēna atbrīvojums no eksāmena – nepieciešamība un izvairīšanās

news-img
21.04.2023.

Magnētiskā rezonanse Saldū – vērtīgais izmeklējums vēl pieejamāks

news-img
14.04.2023.

Grūtniecība pēc 35 un 40 gadu vecuma. Kas jāņem vērā?

Visas ziņas