news-img

Publicēšanas datums: 29.12.2022.

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras sievietēm

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras sniedz iespēju sievietēm atgūt intīmo komfortu un gūt prieku par savu sievišķību kā jaunībā. Vulvovaginālā  atjaunināšanas procedūra ar frakcionētu CO2 lāzeru ar patentētu nosaukumu MonaLisa Touch® mūsdienās ir absolūts ieguvums estētiskajā ginekoloģijā visā pasaulē. ''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļas ārsti aicina sievietes izmantot šo iespēju un atgūt intīmās dzīves kvalitāti.

MonaLisa Touch® procedūras piemērotas:

MonaLisa Touch® lāzerprocedūras noris ātri, nesāpīgi, bez anestēzijas, bez blaknēm, tām nav vecuma ierobežojuma.

MonaLisa Touch® procedūra - vulvovagināla atjaunināšana ar frakcionētu CO2 lāzeru

Katras sievietes dzīvē pienāk laiks saskarties ar problēmām, kas saistītas ar reproduktīvas sistēmas dabisku novecošanas procesu - atrofisku vulvovaginītu (maksts gļotādas sausums, dedzināšana), dispareūniju (sāpīgu dzimumaktu) un stresa jeb slodzes urīna nesaturēšanu. Negatīvi fiziskie un imunoloģiskie faktori, estrogēnu deficīts premenopauzē un menopauzē, epiziotomijas rētas un dzemdību traumas paātrina pieaugošu maksts gļotādas atrofiju. Maksts sienas kļūst plānākas, mazāk elastīgas un mazāk izturīgas pret traumām. Šīs izmaiņas visbiežāk ir par iemeslu simptomiem, kas īpaši satrauc sievietes, jo nozīmīgi ietekmē sievietes normālu seksuālo aktivitāti. Rezultatā seksuālā uzbudinājuma laikā sieviete var just nepietiekamu maksts sienas tonusu, samazinātu tonusu ārējos dzimumorgānos, samazinātu jutību savos dzimumorganos un samazinātu partnera jutību. Visas šīs izmaiņas kopā ietekmē sievietes dzimumdzīves kvalitāti, apmierinātību ar to, kas savukārt ietekmē arī attiecības ar partneri.

MonaLisa Touch® procedūras ietekmē pieaug maksts tonuss, uzlabojas audu trofika un atjaunojas kolagēna šķiedras, tas savukārt uzlabo sievietes ārējo dzimumorgānu izskatu un atjauno maksts audus un muskuļu tonusu, samazina slodzes urīna nesaturēšanas simptomus, kas pozitīvi ietekmē gan sievietes labsajūtu, gan apmierinātību ar intīmo dzīvi.

MonaLisa Touch® indikācijas: maksts normāla apjoma, funkciju un arhitektonikas atjaunošana, maksts gļotādas atrofijas koriģēšana premenopauzē un menopauzē, dispareūnijas mazināšana, sievietēm pēc krūts vēža terapijas jebkurā vecumā, sausuma novēršanai, dedzināšanas sajūtas makstī un cistīta parādību likvidēšanai, urīna nesaturēšanas simptomu koriģēšana, stresa urīna nesaturēšanas likvidēšana un profilakse.

MonaLisa Touch® lietošanas priekšrocības: tā ir mazinvazīva procedūra, ārstēšana notiek bez anestēzijas, audu griezieniem, asiņošanas vai šūvēm, nav jālieto nekādi medikamenti (antibiotikas, atsāpinošie preparāti u.c.). Procedūra ir alternatīva hormonaizvietojošai terapijai. Uzreiz pēc procedūras sieviete var atgriezties pie ikdienas darbiem un aktivitātēm, bet dzimumdzīvi var atsākt jau 48 st. pēc procedūras.

Kā jebkurai medicīniskai procedūrai, arī MonaLisa Touch® ir kontrindikācijas: akūti maksts iekaisumi (pirms procedūras tie ir jāizārstē), autoimūnas slimības, akūtas vīrusu vai infekciju slimības, akūtas vai hroniskas ādas slimības, onkoloģiskas slimības, asins slimības, t.sk. traucēta asins recēšanas funkcija, smagas alerģijas, anafilaktiskais šoks anamnēzē, citas hiperjutīguma izpausmes, grūtniecība, bērna barošana ar krūti (nav ieteicams ātrāk kā 6 mēnešus pēc dzemdībām).

MonaLisa Touch® procedūra ilgst ne vairāk par 5 minūtēm, ārstēšanas kursa ilgums - 2 līdz 4 procedūras ar 35 - 45 dienu intervālu starp tām. Stabils efekts saglabājās līdz 1.5 gadam.

Šeit ir pieejama papildu informācija par MonaLisa Touch® procedūru.
Šeit ir pieejama papildu informācija par estētisko ginekoloģiju.

Uzzini vairāk un piesakies:
''Veselības centrs 4'' Ginekoloģijas nodaļa
Barona iela 117, Rīga
T.: 67847109, 67847100

Saistītas ziņas

news-img
25.04.2024.

Darba laiks svētkos

news-img
07.06.2024.

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.05.2024.

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

news-img
28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

news-img
24.05.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
21.05.2024.

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

news-img
20.05.2024.

Sāpes nav jācieš! Uzziniet, kā jums var palīdzēt algologs un citi speciālisti

news-img
15.05.2024.

Rūpes par bērnu attīstību, fizisko un psihoemocionālo veselību

Visas ziņas