Veselības centrs 4 Privātuma politika Pretkorupcijas un interešu konflikta novēršanas sistēma ''Veselības centrs 4'' dāvanu kartes ISIC/ITIC kartes īpašniekiem Biežāk uzdotie jautājumi Klientu apmierinātības aptauja Kas jāņem vērā, ja bērnu pie ārsta neved vecāki?

Ģimenes ārstu prakšu attīstība Veselības centrā 4, Rīgā, Grebenščikova ielā 1

Veselības centrs 4 ar ERAF atbalstu renovējis telpas ģimenes ārstu praksēm VC4 struktūrvienībā ''Diagnostikas centrs''.

Ieguldijums Tava nakotne

2011. gada 01. decembrī SIA ''Veselības centrs 4'' (VC4) noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu un Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējuma piešķiršanu.

Līguma Nr. 3DP/3.1.5.1.1/10/APIA/VEC/194 ''Ģimenes ārstu prakšu attīstība Veselības centrā 4, Rīgā, Grebenščikova ielā 1'' ietvaros tika renovēti ģimenes ārsta kabineti, kā arī pilnveidots un modernizēts materiāli tehniskais nodrošinājums.

Līguma kopējā summa EUR 4 200.43 ERAF, ES fonda līdzfinansējums EUR 3 534.67.

Projekta ietvaros tika iegādāta jauna datortehnika un medicīnas iekārtas.

Projekta mērķis bija uzlabot un tālāk attīstīt ģimenes ārstu pakalpojumu pieejamību Rīgas pašvaldības teritorijā, nodrošinot VC4 sniegto ģimenes ārstu pakalpojumu sniegšanas infrastruktūras un pakalpojumu materiāltehniskā aprīkojuma atbilstību mūsdienu prasībām un regulējošiem dokumentiem.