news-img

Publicēšanas datums: 26.02.2020.

Ādas jaunība bez injekcijām un sāpēm

Šobrīd mēs daudz dzirdam par hialuronskābes nozīmi skaistuma uzturēšanā un saglabāšanā. Bet kāda īsti loma ir hialuronskābei?

Hialuronskābe ir galvenā molekula, kas iesaistās ādas novecošanas procesā, respektīvi, tās trūkums paātrina novecošanas procesu un rada arvien izteiktākas klīniskās izpausmes. Hialuronskābes molekula ietilpst ekstracelulārās matrices sastāvā, kas kalpo kā ādas karkass (ovāls, turgors, elastība). Ar gadiem āda zaudē spēju sintezēt hialuronskābes molekulas, cik nepieciešams, un ir laiks to rezerves papildināt no ārpuses. Kad ādai ir nepieciešama papildu mitrināšana, svarīgi ir laicīgi uzsākt papildu hialuronskābes uzņemšanu!

Kā jūs vērtējat neinvazīvo hialuronskābes preparātu efektivitāti, salīdzinot ar injekcijām, un vai tos var kombinēt?
Uzskatu, ka var kombinēt. Bet tas ir ļoti atkarīgs individuāli no situācijas. Piemēram, ja ir ļoti krasi izteikts ādas fotobojājums, sausums, nedzīva un pelēka āda, ir redzams sīks ādas mikroreljefa nelīdzenums (sietiņš), labāk vispirms uzsākt terapiju ar injekcijas metodi un tad turpināt ar mājas kopšanu un izmantot līdzekļus aplikācijas veidā. Pastāstiet, lūdzu, sīkāk par Fillerina produktu iedarbības principu!

Fillerina galvenais uzdevums ir ļaut hialuronskābei iekļūt dziļajos ādas slāņos lielā daudzumā un, piesaistot ūdeni, aizpildīt visredzamākās, visdziļākās un visvairāk saplakušās ādas vietas (proti, noslīdējumus, grumbas un sīkos nelīdzenumus) un palielināt vaigu kaulu un lūpu apjomu.

Fillerina sastāvā ir sešas dažādas hialuronskābes ar molekulāro masu. Kāpēc?
Tās izmēri ir ļoti svarīgi: jo lielāka molekula, jo globālāks ir tās uzdevums - piedalīties imunitātes atbildes reakcijās, imūnsupresijas funkcijās, asinsvadu formēšanā utt.; jo sīkāka molekula, jo vairāk tā piedalās šūnu migrācijā un šūnu labsajūtā.

Vai var būt arī nevēlami blakus efekti, lietojot Fillerina?
Izpētot sastāvu, sapratu, ka tas ir tīrs un skaidrs. Ja cilvēkam attīstās alerģiskā reakcija, apsārtums vai citas klīniskas nepanesamības izpausmes, jādomā, ka tā varētu būt individuāla reakcija uz kādu no papildu sastāvdaļām. 

Kāds ir rezultāts, ko varam sagaidīt pēc 14 dienu terapijas un cik ilgi iegūtais efekts saglabājas?
Efekts pēc 14 dienu aplikācijas ir tāds, ka āda kļūst līdzenāka, mikroreljefs ir gludāks, īpaši zonās ap acīm un kakla daļā. Āda ir starojošāka un dziļi mitrināta - kā es parasti saku, kvalitatīva, kopta āda. Efekts saglabājas ļoti individuāli un ir atkarīgs no cilvēka dzīvesveida.

Konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Anti-Aging Institute'' dermatoloģe, preventīvās medicīnas speciāliste Jana Janovska. Visu interviju lasiet žurnāla ''Pastaiga'' februāra izdevumā.  

 

Saistītas ziņas

news-img
04.09.2020.

Atklāti par veselību un ceļu uz skaistumu - sākas TV šova ''Ceļā uz pārliecību'' otrā sezona

news-img
15.09.2020.

''Veselības centrs 4'' ginekologu rīcībā jauns premium klases ultrasonogrāfs ''Voluson E8''

news-img
04.09.2020.

Par inovācijām un iespējām - ''Nākotnes medicīna'' jaunā sezona

news-img
04.09.2020.

Kā lai turpina baudīt dažādo gadalaiku burvību, nekaitējot ādai?

news-img
04.09.2020.

Kas ir potītes– augšdelma indekss?

news-img
04.09.2020.

Cik bieži jāapmeklē ginekologs?

news-img
25.08.2020.

Filiālē ''Diagnostikas centrs'' jauni endoskopi - vēl kvalitatīvāku izmeklējumu veikšanai

news-img
19.08.2020.

''Veselības centrs 4'' piedalās pretnovecošanās, rozācijas un aknes līnijas dermokosmētisko produktu pētījumā

news-img
05.08.2020.

Kas ir dzemdes mioma?

news-img
31.07.2020.

''Veselības centrs 4'' grupas speciālisti papildināja un pilnveidoja zināšanas, piedaloties lekcijā par jaunākajām PRF metodes iespējām.

Visas ziņas