news-img

Publicēšanas datums: 03.06.2022.

Lāzerterapija un injekcijas intīmajai zonai

Lāzerterapija un injekcijas intīmajai zonai - pateicoties šīm modernajām medicīnas tehnoloģijām un metodēm, daudzas sievietes intīmās veselības problēmas ir iespējams atrisināt viegli, nekomplicēti un nesāpīgi, arī pašās intīmākajās vietās. Konsultē ''Veselības centra 4'' Ginekoloģijas nodaļas vadītāja Ilona Kampara.

Diskomforts intīmajā zonā

Visbiežāk sievietes ar diskomfortu intīmajā zonā saskaras, iestājoties menopauzei. Tas ir laiks, kad būtiski pazeminās estrogēna līmenis, tāpēc rodas dažādas pārmaiņas organismā. Taču daudzas sievietes vēl pirms menopauzes piedzīvo menstruālā cikla regularitātes izmaiņas, maksts gļotādas atrofiskas izmaiņas, gļotādas atslābumu, maksts noslīdējumu, maksts sausumu, dedzināšanu, sūrstēšanu, sāpes, niezi, apgrūtinātu dzimumdzīvi ar sāpīgu dzimumaktu, libido samazināšanos, kā arī urīna nesaturēšanu. Agrāk kā galveno risinājumu ginekologi varēja ieteikt hormonaizstājējterapiju (HAT), dažādus lubrikantus, hormonus saturošas svecītes un vaginālos krēmus, kas problēmas atrisināja īstermiņā. Tagad piedāvājums ir krietni modernāks, piemēram, lāzerterapija un ginekoloģiskās injekcijas.

Lāzerterapija

Viena no piedāvātajām lāzerprocedūrām pazīstama ar nosaukumu MonaLisa Touch®. Tā novērš intīmās zonas problēmas ilgtermiņā. Lāzers saudzējoši iedarbojas uz maksts gļotādu un zemgļotādu (epitēliju), tā aktivizējot šūnu darbību, kā rezultātā uzlabojas maksts tonuss, audu trofika un gļotādas apasiņošana, atjaunojas elastīna un kolagēnās šķiedras, kas novērš problēmas. Šī procedūra uzlabo ne tikai sievietes labsajūtu, bet arī intīmās dzīves kvalitāti. Lāzerprocedūras notiek ātri, bez sāpēm, bez anestēzijas, bez vecuma ierobežojuma un blaknēm. Tās veic gan ārstēšanas, gan estētiskos nolūkos. Lāzerprocedūras noder gan slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, gan maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai. Tā ir neatsverama metode vulvas leikoplākijas ārstēšanā.

Ginekoloģiskās injekcijas

Ginekologi jau vairākus gadus sievietes intīmās veselības uzlabošanai izmanto arī injekcijas. Ir vairākas metodes un pildvielas, taču viens no pēdējo gadu jaunatklājumiem medicīnā un estētiskajā ginekoloģijā ir PRP un PRF injekcijas, kurās tiek izmantotas pašas pacientes asinis. Tās veicina dabisku ādas un audu atjaunošanu un ļauj ilgāk saglabāt jaunību.

Jaunums ir arī Cleopatra Technique – uzlabota I-PRF un A-PRF injekciju metode, kas vēlamo rezultātu ļauj sasniegt ļoti ātri. Metode ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparādības un infekciju risku. Šīs injekcijas izlīdzina, mazina vai novērš pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas. Izmantojot mikronīdlinga metodi kopā ar jaunāko mikroadatu ierīci Mesoestetic m.pen.pro., Cleopatra Technique var novērst pēcdzemdību diskomfortu, plīsumu/iegriezumu rētas, mazināt strijas, uzlabot ādas atjaunošanos un elastību un atrisināt citas problēmas un vizuālos defektus intīmajā zonā.

Lasiet rakstu žurnāla ''100 Labi Padomi'' 2022. gada jūnija numurā.

Par lāzerterapiju un injekcijām sievietēm vairāk lasiet šeit >>

Saistītas ziņas

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
06.02.2024.

Mākslas terapija palīdz labāk justies šajā pasaulē

news-img
18.08.2023.

Vesels ēdis skolas bērns!

news-img
17.07.2023.

Melanoma pielavās nemanot. Paliec dzīvs!

news-img
22.05.2023.

Maijs – melanomas piesardzības mēnesis: pārbaudi dzimumzīmes!

news-img
24.04.2023.

Skolēna atbrīvojums no eksāmena – nepieciešamība un izvairīšanās

news-img
14.04.2023.

Grūtniecība pēc 35 un 40 gadu vecuma. Kas jāņem vērā?

news-img
01.09.2022.

Uz skolu - VESELS!

news-img
15.06.2022.

Rēvalds: jāiesaista privātie vairāk

news-img
20.06.2022.

Anti-eidžings nav tikai skaistumkopšana

Visas ziņas