Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Diagnostika

Pakalpojumi > Diagnostika

Veselības centra 4 pacientiem veselības stāvokļa precīzai un laicīgai diagnostikai tiek piedāvātas visplašākās un daudzveidīgākās diagnostikas iespējas, izmantojot tikai modernas un augstvērtīgas Premium klases tehnoloģijas. Izmeklējumus veic augsta līmeņa speciālisti.


Sīkāka informācija par visām diagnostikas iespējām Veselības centrā 4, zvanot  pa tālruni 67847100 vai 67847105

Veselības centrā 4  pacientiem tiek piedāvāts plašs izmeklējumu spektrs :

  • Attēlu diagnostika - ietver rentgenoloģiskos, ultrasonogrāfiskos, mamografiskos, datortomogrāfiskos, magnētisko rezonansi un citus izmeklējumus. Šīs diagnostikas metodes balstās uz attēla analīzi, kas tiek iegūta ar mūsdienīgas aparatūras palīdzību un ļauj noteikt precīzu diagnozi daudzu slimību gadījumos.
  • Endoskopiskie izmeklējumi (invazīva attēlu diagnostika) - diagnostiskajās procedūrās izmanto endoskopus - optiskus instrumentus, kuri tiek ievadīti ķermenī – lai veiktu iekšējo orgānu detalizētu apskati un diagnostiku no iekšpuses (tiek izmeklēta visa gremošanas sistēma un izpētīta gļotādu, kas klāj kuņģa un zarnu traktu) un nepieciešamības gadījumā veiktu dažādas diagnostiskas darbības orgānu iekšienē
  • Funkcionālā diagnostika - plaša spektra funkcionālās diagnostikas metodes uzrāda dažādu orgānu sistēmu stāvokli un darbības spējas. Šīs metodes pārsvarā nav invazīvas. Tas nozīmē, ka tiek izmantota dažāda aparatūra procesu fiksēšanai no ārpuses.
  • Diagnostika skaistumkopšanas mērķiem.  

Lai veicinātu pakalpojumu pieejamību, diagnostiskos izmeklējumus pacienti var veikt vairākās VC4 struktūrvienībās, kā arī specializētā vizuālās diagnostikas nodaļā  Rīgā, Brīvības 180, Rīgā, 3.stāvā.


Pateicoties esošajam IT tehniskajam nodrošinājumam, izmeklējumus, nepieciešamības gadījumā ir iespējams pārsūtīt uz citām Veselības centra 4 struktūrvienībām vai ārstniecības iestādēm elektroniski.